Menu
Your Cart

Muay Thai Malzemeleri

Marka: Black Tiger Model: BTD21
Black Tıger Şeffaf Boks DişliğiAntibakteriyel silikon yapısı sayesinde tekrar kullanıma uygundur.Termo plastik teknolojisi sayesinde her ağız yapısına uyum sağlar.Özel saklama kabı ile yanınızda taşıyabilirsiniz.Ürünü sıcak suda bekleterek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.Hertürlü ağız yapısı i..
89,00₺
Vergiler Hariç:89,00₺
Dragon 30128-P Yakuza Boks Eldiveni, Muay Thai Boxing Gloves
Çok Satanlar
Marka: Dragon Model: 30128-P
Dragon 30128-P Yakuza Boks EldiveniDragon Yakuza boks antrenman eldiveni mükemmel bir kalıba sahiptir.El anatomisine uygun dizaynı doğal yumruk biçimine sahiptir.Böylece sporcu tam yumruk biçimini elde etmek için ekstra güç sarfetmemiş olur.İsoplate teknolojisi sayesinde bileğiniz daha güvende olup ..
1.200,00₺
Vergiler Hariç:1.200,00₺
Marka: Haşado Model: HS0010
HAŞADO TAEKWONDO, KİCKBOKS, KARATE, MMA DARBE YASTIKTürkiye’nin ve Avrupa’nın En Çok Tercih Ettiği Darbe YastığıTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.İç Dolgusu Yoğun Antrenmanlara Dayanıklı Halde Olması İçin Yüksek Danslı Poliüretan Madde İle Hazırlanmıştır.1 .Sınıf..
775,00₺
Vergiler Hariç:775,00₺
Marka: Ravel Model: BDL41
Ravel Boks Dişliği - Şeffaf Boks DişlikAntibakteriyel silikon yapısı sayesinde tekrar kullanıma uygundur.Termo plastik teknolojisi sayesinde her ağız yapısına uyum sağlar.Özel saklama kabı ile yanınızda taşıyabilirsiniz.Ürünü sıcak suda bekleterek kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.Hertürlü ..
84,00₺
Vergiler Hariç:84,00₺
Marka: Top Glory Model: B3.5M
TOP GLORY Boks Bandajı, Boks, Kickbox, Muay Thai, Sanda ve Bandaj kullanan tüm sporcuların kullanabileceği bilek destekleyici yüksek kaliteli bir üründür.Kumaşın esnekliği kılcal damarlardaki kan hareketliliğini zorlaştırmaz.Ürün çiftli olarak satılır ( 1 pakette 2 adet bandaj bulunmaktadır. ).Banda..
59,00₺
Vergiler Hariç:59,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)