Menu
Your Cart

Taekwondo Antrenman Malzemeleri

Marka: Haşado Model: HS015
HAŞADO BACAK ARASI KUVVET DİRENÇ LASTİĞİTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Ergonomik Tasarımı Sayesinde, Ayak Bileklerine Takılan Cırt Sistemi ile Kilitlenmesi Sağlanmıştır.50 cm Özel Serum Lastiği Kullanılmıştır.8 Haftalık Çalışma ile Sporcuların Dayanıklılığını ..
560,00₺
Vergiler Hariç:560,00₺
Marka: Haşado Model: ABJWYZ46
HAŞADO FİTİLLİ SİYAH YAKA TAEKWONDO ELBİSESİSporcuların En Çok Tercih Ettiği Müsabaka ElbisesiNakışlı Yazılar ve Şeritleri ile Fark Yaratacaksınız!Yüksek Kalitede Olup, Tamamen Yerli Üretimdir.1. Sınıf Gözenekli ve Fitlli Kumaştan Üretilmiştir.30 °C ‘de Yıkanabilme Özelliğine Sahiptir.Beden Seçenekl..
400,00₺
Vergiler Hariç:400,00₺
HAŞADO Profesyonel Siyah Yaka Ultra Fighter Kumaş Taekwondo Elbise
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS0007
HAŞADO PROFESYONEL SİYAH YAKA FIGHTER KUMAŞ TAEKWONDO ELBİSESporcuların En Çok Tercih Ettiği Müsabaka ElbisesiYüksek Kalitede Olup, Tamamen Yerli Üretimdir.1.Sınıf  Gözenekli ve Ter Emici Hafif Kumaştan Üretilmiştir.Omuz ve Diz Altı Kısmında Özel Haşado Şeritleri Mevcuttur.30 °C ‘de Yıkanabilme..
1.590,00₺
Vergiler Hariç:1.590,00₺
HAŞADO Safeguard-Selfguard Taekwondo Vücut Göğüs Koruyucu Yelek
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS003
HAŞADO SAFEGUARD TAEKWONDO VÜCUT GÖĞÜS KORUYUCU YELEKTürkiye’nin ve Avrupa’nın En Çok Tercih Ettiği Vücut Koruyucu YeleğiTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Şiddetli Darbelere Karşı İçi Kalın Eva İle Desteklenmiştir. Bu Sayede, Sporcunun Rahat Müsabaka Yapma Olanağ..
749,00₺
Vergiler Hariç:749,00₺
HAŞADO Taekwondo Açık Mantar Kask
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS010
HAŞADO TAEKWONDO, KİCKBOKS, KARATE AÇIK MANTAR KASKYüksek Kalitede Olup, Tamamen Yerli Üretimdir.CE Belgeli Olup, İnsan Sağlığı İçin Uygundur.Lateks Mantar Ürünü İle İmal Edilmiştir.Yıldız, Genç ve Büyük Sporcular İçin S-M-L Olarak Üretilmiş, İç ve Dış Yüzeyi Mavi veya Kırmızı Renkle Kaplanmıştır..
849,00₺
Vergiler Hariç:849,00₺
HAŞADO Taekwondo Ayaküstü Koruyucu Takım
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS008
HAŞADO TAEKWONDO AYAKÜSTÜ KORUYUCU TAKIMTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.İç Kısımları Darbe Emici Eva İle Desteklenmiştir.1.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Bilek Çevresi Sporcuların Tercihi Olan Çift Dolama Olarak Hazırlanmıştır.5 Parmaktır.30 °C ‘de Yıkanabi..
630,00₺
Vergiler Hariç:630,00₺
Marka: Haşado Model: HS001
HAŞADO ACEMİ ELBİSE (HAŞADO BEYAZ YAKA FİTİLLİ DOBOK TAEKWONDO ELBİSESİ)Sporcuların En Çok Tercih Ettiği Müsabaka ElbisesiYüksek Kalitede Olup, Tamamen Yerli Üretimdir.Sınıf Gözenekli ve Ter Emici Hafif  Kort Kumaşından Üretilmiştir.30 °C ‘de Yıkanabilme Özelliğine Sahiptir.Beden Seçenekleri: 1..
680,00₺
Vergiler Hariç:680,00₺
HAŞADO Taekwondo El Üstü Koruyucu Eldiven
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS007
HAŞADO TAEKWONDO EL ÜSTÜ KORUYUCU ELDİVENTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Parmakların Korunmasını ve Sakatlıkların Ciddi Oranda Azalmasını Sağlar.İç Kısımları Darbe Emici Eva İle Desteklenmiştir.1.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Bilek Çevresi Sporcuların..
630,00₺
Vergiler Hariç:630,00₺
Marka: Haşado Model: HS0018
HAŞADO TAEKWONDO ERKEK KOGİ (KUGİ-KUKİ) KASIK KORUYUCUTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.İç Koruması 6 mm Poliüeratan ile Desteklenmiştir.Darbelere Dayanaklıdır.1.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Erkeklere Özel Ergonomik Tasarım Uygulanmıştır.İç Kısmı Çıkarılara..
350,00₺
Vergiler Hariç:350,00₺
Marka: Haşado Model: HS0018
HAŞADO TAEKWONDO KADIN KOGİ (KUGİ-KUKİ) KASIK KORUYUCU Tasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.İç Kısımları Darbe Emici Eva İle Desteklenmiştir.Darbelere Dayanaklıdır.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Kadınlara Özel Ergonomik Tasarım Uygulanmıştır.30 °C’de Yıkana..
350,00₺
Vergiler Hariç:350,00₺
Haşado Taekwondo Kol ve Kaval Koruyucu Takımı
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS004
HAŞADO TAEKWONDO KOL VE KAVAL KORUYUCU TAKIM Tasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Kol ve Kaval Olmak Üzere Takım Halindedir.Ergonomik Tasarıma Sahiptir.Darbelere Karşı Yüksek Danslı Eva ile Desteklenmiştir.Sporcunun Antrenman Esnasında Derisinin Hava Alması içi..
700,00₺
Vergiler Hariç:700,00₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)