Menu
Your Cart

Taekwondo Eldiven - Ayaküstü

HAŞADO Taekwondo Ayaküstü Koruyucu Takım
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS008
HAŞADO TAEKWONDO AYAKÜSTÜ KORUYUCU TAKIMTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.İç Kısımları Darbe Emici Eva İle Desteklenmiştir.1.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Bilek Çevresi Sporcuların Tercihi Olan Çift Dolama Olarak Hazırlanmıştır.5 Parmaktır.30 °C ‘de Yıkanabi..
630,00₺
Vergiler Hariç:630,00₺
HAŞADO Taekwondo El Üstü Koruyucu Eldiven
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS007
HAŞADO TAEKWONDO EL ÜSTÜ KORUYUCU ELDİVENTasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Parmakların Korunmasını ve Sakatlıkların Ciddi Oranda Azalmasını Sağlar.İç Kısımları Darbe Emici Eva İle Desteklenmiştir.1.Sınıf Suni Deriden İmal Edilmiştir.Bilek Çevresi Sporcuların..
630,00₺
Vergiler Hariç:630,00₺
Haşado Taekwondo Kol ve Kaval Koruyucu Takımı
Çok Satanlar
Marka: Haşado Model: HS004
HAŞADO TAEKWONDO KOL VE KAVAL KORUYUCU TAKIM Tasarım ve Kullanılan Malzemenin Tamamı Yüksek Kalitede Olup, Yerlidir.Kol ve Kaval Olmak Üzere Takım Halindedir.Ergonomik Tasarıma Sahiptir.Darbelere Karşı Yüksek Danslı Eva ile Desteklenmiştir.Sporcunun Antrenman Esnasında Derisinin Hava Alması içi..
700,00₺
Vergiler Hariç:700,00₺
The Wolves Taekwondo Eldiveni
Yeni Çok Satanlar
Marka: Black Tiger Model: TW200
The Wolves Taekwondo EldiveniTaekwondo EldiveniYüksek performans ve daha fazla koruma için yapılmıştır.Müsabakalarda ve antremanlarda kullanılabilir.Cırtlarla bileğe sabittir...
399,00₺
Vergiler Hariç:399,00₺
Whiteface Taekwondo Ayaküstü & Taekwondo Ayak Koruyucu
Çok Satanlar
Marka: Black Tiger Model: WF100
whiteface Taekwondo Ayaküstü & Taekwondo Ayak Koruyucu WhıtefaceWHITEFACE TAEKWONDO AYAKÜSTÜ & TAEKWONDO AYAK KORUYUCU _Ürünümüz TAEKWONDO FEDERASYON sponsor markası olup, kalitesiyle müşterilerine güven vermektedir. _İç dolgu malzemesi sayesinde tüm antrenmanlarınızı sorunsuz ve sağlık..
399,00₺
Vergiler Hariç:399,00₺
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)